שירוקו (סוכנויות) גאה להציג חלק גדול ממשוב הלקוחות כפי שפורסם באתר זאפ לצפייה במשוב 

כתובת החנות : החרמש 2 (מרכז הרצליה - מול ת"מ אגד)
לרשותכם 2 קווים ליצירת קשר במייל : sales@shiroco.co.ilניתן להתקשר לשירות הלקוחות : בימים א-ה בין השעות 10:30 - 18:00טלפון : 9546906 09פקס : 7370906 073סלולרי : 888789 0546* יש ספק או שאלה? התקשרו, נשמח לעמוד לרשותכם.* אנו בשירוקו פוקר משווקים ברשת האינטרנט ובפריסה ארצית.* לאיסוף עצמי/הגעה/רכישה במקום רצוי לתאם מראש !

אתר שירוקו בעל משאבים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות. המערכת מבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום, שרתי אבטחה מתוחכמים בטכנולוגיות המובילות בעולם ובתחום אבטחת המידע. 

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן מצדו של הלקוח והן מצדה של המערכת. בכל הזמנה של שירות בתשלום יתבקש הלקוח להקיש את שמו וסיסמא שקבע מראש. כמו כן פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים, בכל עיסקה ידרש הלקוח להזין את פרטי הכרטיס האשראי, כך שבסיום חיוב הלקוח פרטי כרטיס האשראי מושמדים. 

כל פרטי הלקוח, למעט פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למי שהורשה לכך. אתר שירוקו מבטיח כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלו כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא תעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר. 

אנו נוקטים באמצעי הגנה נוסף, ביצוע בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל קניה וקניה, וזאת על מנת למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי. 

אפשרויות רכישה נוספות ללא הכנסת פרטי כרטיס האשראי ניתן לבצע הזמנה ולבחור באחד מאופני התשלום המתאים לכם: בכרטיס אשראי בטלפון או הזמנה טלפונית - להשאיר מספר טלפון ומועד נוח להתקשרות. בדף צור הקשר שנמצא בתפריט הראשי , ונחזור אליכם בהקדם 

חשוב לדעת: הקניה אצלנו בטוחה ואתם הלקוחות תמיד יכולים לרכוש ללא שום היסוס ! 

בברכת קנייה מהנה ובטוחה צוות שירוקו !!!

יתרונות הרכישה שלכם בשירוקו ממש גדולה . . .1. הקנייה שלכם ישירה באתר היבואן (שירוקו סוכנויות)2. כל המוצרים איכותיים ונבחרו בקפידה רבה3. על כל רכישה באתר ניתנת אפשרות איסוף באופן מיידי מהחנות4. 99% ממגוון המוצרים/מותגים הינם יבוא שלנו 5. 99% ממוצרנו נמצאים במלאי מלא של החנות6. עלויות הרכישה נוחות ומשתלמות7. כמעט בכל מוצר ישנם מבצעים והנחות למוצר שני ותוספות למוצרים מוזלים בדף מוצר8. לקוח שירוקו נהנה מהנחה נוספת על * רכישה עתידית 9. 100% האתר מאובטח חיצונית בכל שלבי הקנייה10. 100% הגנה, אי המצאות פרטי כרטיס האשראי שלכם ברכישה אונליין 11. מעקב חבילות אישי אחר הזמנתכם דרך קישור באתר12. חברות במועדון הלקוחות, דיוור מבצעים בד"כ אחת לחודש13. שרות לקוחות !!!

נושא אבטחת המידע הינו הבסיס המנחה אתנו בכל הפעילות שלנו ברשת. באתר מופעלות מערכות לאבטחת מידע "לקניה בטוחה" מהמתקדמות ביותר, העומדות בתקנים ובסטנדרטים העולמים ובדרישות כל חברות האשראי. 

כל הנתונים פרטים אשר מועברים מהגולש לאתר, כמו מספר כרטיסי האשראי ופרטי הלקוח מוצפנים בפרוטוקול SSL ואינם אצלנו בשרת החנות, הכל מאובטח דרך חברת טרנזילה. 

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. 

סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL. בנוסף לטכנולוגית ההצפנה, כל הנתונים נשמרים ומאובטחים מאחורי חומת-אש (Firewall). 

בברכת קניה נעימה ובטוחה צוות שירוקו !!!

החשבון שלי הוא מערכת אישית אשר נדרש בה להכניס שם משתמש וסיסמא כדי לצפות בהזמנות הקיימות להוסיף הזמנות חדשות ולעדכן פרטים אישיים . 

לגישה למערכת פוקר זו יש להיכנס ל "חשבון" בתפריט הראשי .

אין בעיה, לאחר הוספת הפריטים לסל הקניות, סיימו את ההזמנה ובחרו בתנאי התשלום "הזמנה טלפונית" כל שנישאר הוא ליצור עימנו קשר במועד המתאים לכם ויחד נתאם את פרטי התשלום והמשלוח .  

1.לכל מוצר באתר שירוקו, מצוין גם מחיר המשלוח (המחיר מתייחס לחבילה)* מחירי המשלוח, התשלום עבור מספר המוצרים שתרכשו אריזה/חבילה הינו חד פעמי .למעט מוצרים כבדים / גדולים ואשר מצוין אחרת בדף. באיסוף עצמי : יש לבצע הזמנה באתר ובפרטי מהלך ההזמנה לציין איסוף עצמי  !!!* באיסוף עצמי : ניתן לאסוף חינם הזמנה/משלוח למוצר בלבד !!!* תשלום המשלוח בשירוקו הינו חד פעמי והינו עבור חבילת מוצרים שתרכשו !

האם ניתן לאסוף מוצר ללא דמי משלוח ?בהחלט כן , יש לבצע הזמנה באתר שירוקו (סוכנויות) ובמהלך ההזמנה לציין איסוף עצמי .ניתן להגיע אלינו לשירוקו ולקחת מיידי את המוצר המוזמן, רצוי לתאם מראש הגעתכם !!!(מינימום להזמנת מוצרים באתר 29 ש"ח)

נו מבטיחים עד 7 ימי עסקים, אך בד"כ עומדים על ממוצע של 3 ימי עסקים.

* עלות דמי המשלוח הינה חד פעמית ואינה תלויה בכמות המוצרים שתזמינו 

בהחלט כן, כל המחירים המופיעים באתר כבר כוללים מע"מ כנדרש בחוק.

בהחלט כן , כל מוצרנו הינם חדשים ובאחריות .
בכל דף מוצר יצוין זמן האחריות, כ"כ בכל בעיה אשר תתקלו אנא פנו אלינו - 
שירוקו תדאג עבורכם לטיפול ואחריות המוצר - אנחנו הכתובת והאחריות שלכם !!! 
( * אלא אם יצוין אחרת בדף המוצר )

בהחלט כן
ברגע שתיכנסו לחשבון שלכם בשירוקו, תוכלו לראות תמיד את הפוזיציה של הזמנתכם. 
אנו כבר נדאג לעדכן את חשבונכם :
1. ממתין לאישור - הזמנתכם נקלטה במערכת.
2. ממתין לשליח - חויב נארז וממתין ליציאתו.
3. נשלח ללקוח - מעודכן בד"כ עם יציאת המשלוח את שירוקו.

כל הזמנה/חבילה המוזמנת משירוקו יוצאת אליכם עם מספר ברקוד, תוכלו לבקשו תמיד ולאתרו במיידי.
* לרשותכם במערכת האתר קישור לאיתור הזמנות (מופיע בתפריט תחתון של האתר "דואר ישראל")
* תוכלו ליצור קשר ולקבל את מספר הזמנתכם בטלפון או במייל, זאת לאחר יציאת הזמנתכם את שירוקו
* אנא וודאו כי יש ברשותכם את מספר הברקוד טרם החיפוש.

תמיד לרשותכם : צוות שירוקו .

תקבלו מייד אישור מערכת אוטומטי למייל שלכם, אינדיקציה לקליטת ההזמנה ממערכת האתר. 

תקבלו סטטוס אישור במערכת/במייל לתשלום ההזמנה - בחשבון הלקוח שלכם. 

תקבלו סטטוס אישור מערכת/מייל להזמנה אשר בוצעה ומוצריה נשלחו לבית הלקוח - בחשבון הלקוח שלכם. 

בכדי לעקוב אחר ההזמנות ובכדי לשנות פרטים איישים, יש להתחבר לאתר דרך "חשבון" המופיע בסרגל התפריט הראשי .

שירות לקוחות טלפוני

09-9546906

שלחו לנו דואר אלקטרוני

Sales@shiroco.co.il